Madonna’nın Rio’daki Ücretsiz Konserine 1,5 Milyondan Fazla Hayran Akın Etti!

Muhteşem Bir Gösteri:

Madonna, sahnede 2 saatten fazla performans sergiledi ve en sevilen şarkılarını seslendirdi. Konser boyunca ışık ve ses şöleni yaşandı, Madonna’ya dansçılar ve figürler eşlik etti.

Popun kraliçesi olarak anılan Madonna’nın Brezilya’nın sembollerinden Copacabana Plajı’nda verdiği ücretsiz konseri 1.5 milyondan fazla kişinin izlediği düşünülüyor.

Cumartesi gecesi yapılan konser için plaja dev bir sahne kuruldu.

Hayranlar Coşkuyla Karşıladı:

Brezilya’nın dört bir yanından ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen hayranlar, Madonna’yı görmek için saatler öncesinden Copacabana Plajı’na akın ettiler. Konser sırasında coşkulu bir atmosfer hakimdi ve hayranlar Madonna’nın şarkılarına eşlik ederek keyifli vakit geçirdiler.

Sosyal Medyada Yankı Uyandırdı:

Madonna’nın Rio konserinden kareler ve videolar sosyal medyada büyük ilgi gördü. Hayranlar konser deneyimlerini paylaşırken, Madonna’ya hayranlıklarını dile getiren birçok paylaşım yapıldı.

65 yaşındaki yıldız şovuna, “Burada dünyanın en güzel yerindeyiz” mesajıyla başladı.Şarkıcının internet sitesinde, Rio’nun bugüne kadar yaptığı en büyük konser olduğu ifade edildi.Madonna konser boyunca çok sayıda kostüm değiştirdi.Madonna konser boyunca çok sayıda kostüm değiştirdi.

Rio kentindeki görkemli şov, Amerikalı şarkıcının müzikteki 40. yılını kutladığı turun son ayağıydı.

Gösteriye 1,6 milyondan fazla hayranın katıldığı tahmin ediliyor.

Rio’nun sembolü Copacabana Plajı konserden saatler önce doldu.

Müzik tarihine geçen anlardan biri olarak gösterilen konserde Madonna, Nothing Really Matters, Like a Prayer ve Vogue gibi hit şarkılarını seslendirdi.

Dev organizasyonun güvenliği için geniş bir polis gücü de güvenliği sağladı.

Konseri denizden izleyenlerin yanı sıra, sahile bakan evlerin ve otellerin balkonları da tamamen doldu.

Madonna, dünya çapında tanınmasını sağlayan şarkısı Holiday’in piyasaya çıkmasının 40. yılı için tasarladığı konserler dizisine “Kutlama Turnesi” adını vermişti.

Ancak turne yıldız sanatçının yaşadığı hastalık nedeniyle aylarca ertlenmişti.

2023 Haziran ayında New York’taki dairesinde baygın halde bulunarak hastaneye kaldırılan Madonna, ciddi bir bakteriyel enfeksiyon tedavisi görmüştü.

Rio konseri, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 80 ayaktan oluşan turnenin son gösterisi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x